Pár řádek o mně
MZ_foto_profil

V současné době je radním pro oblast bezpečnosti MČ Praha 2 a  předsedou regionální organizace TOP 09 Praha 2. Dále je v této městské části členem bezpečnostní komise, dopravní komise, redakční rady a komise pro tvorbu a kontrolu rozpočtu. Je členem předsednictva krajské organizace TOP 09 Praha.

Na městské části by rád zlepšil zejména prostředí a podmínky pro život obyvatelům části Prahy 2 – Nusle. Zaměřuje se na koncepci bezpečnosti a prevence kriminality v oblastech protidrogové problematiky, problematiky bezdomovectví, bezpečnosti v ulicích i domovech a dalším souvisejícím tématům. Především pak na opatření ve vytipovaných lokalitách Prahy 2, kde žije celý život s krátkou přestávkou v zahraničí. Právě pobyt v zahraničí byl jedním z impulsů pro vstup do politiky a důvodem starat se o své okolí.

Ve volném čase se zajímá o spotřebitelské právo v oblasti realit a poskytování úvěrů. Rád sportuje, zejména ho baví cvičení na TRX, inline bruslení nebo běh. Má rád cestování, ať už za odpočinkem nebo dobrým jídlem.

Kontaktujte mne přes: obalka  obalka

 

Co je u mě nového